דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין

קליניקיה לרפואה משלימה

במועדון הספורט שרונית ישנה קליניקה ובה טיפולים לרפואה משלימה, כגון: רפואה סינית,שיאצו,דיקור,רפלקסולוגיה,עיסוי הוליסטי רפואי,עיסוי ספורטאים ונשים הרות.

הטיפולים נערכים במתחם מול הקפיטריה, בתאום מראש ע"י הדס ג'וי אלמוג -
נייד: 052-3903966 טלפון: 03-5493587

 

הסבר על הטיפולים:

 

דיקור סיני 

 הרפואה הסינית היא רפואה עתיקת יומין בת 3,000 שנה, ומקורה בפילוסופיה הדאואיסטית לפיה בכדי שהאדם יוכל לחיות בהרמוניה עם עצמו, עליו לשמור על איזון בין הגוף לנפש. בגוף האדם זורמת אנרגיה שנקראת צ‘י והיא המאחדת את כל הכוחות החיוניים לחיים בטבע ובאדם. אנרגיה זו זורמת דרך ערוצים בגוף הנקראים מרידיאנים, וככל שהאנרגיה זורמת באופן חופשי ומאוזן יותר, בריאות האדם טובה יותר. הפרעה בזרימה משפיעה על האיזון וגורמת למחלות. הדיקור נעשה על הנקודות הנמצאות לאורכם ולרוחבם של ערוצי האנרגיה (המרידיאנים). 

 

שיאצו

 שיאצו הינה שיטת ריפוי במגע המבוססת על עקרונות הרפואה הסינית. פירוש המילה שיאצו ביפנית הוא לחץ - אצבע. הטיפול נעשה באמצעות מגע כף היד, האצבעות, האגודלים, הברכיים וכפות הרגליים. הטיפול כולל טכניקות נוספות של הישענות, מתיחות, רוטציות ולחץ על נקודות האקופונקטורה. מטרת הטיפול להזרים את האנרגיה (הצ'י) בצורה הרמונית בגוף והיא עושה זאת על ידי שחרור חסימות וניתוב האנרגיה בצורה מאזנת. השיאצו מטפל במגוון רחב של בעיות עמוד שדרה ושלד,  המערכות הפנימיות ותפקודי האיברים הפנימיים כאבים כרונים ואקוטיים ובעיות מנטאליות .  

 

 

טווינה (טווינא)

 

פיזיותרפיה סינית, היא הכלי החשוב ביותר לטיפולבבעיות אורתופדיה ברפואה סינית. טווינה יעילה מאד לכאבי גב ופריצות דיסק, לבעיותברכיים וצוואר. בנוסף טווינה יעילה למתחים נפשיים ולצמצום הנזקים של מתח מצטברעל המערכות הגופניות השונות כגון הפרעות שינה, בעיות עיכול לחץ דם גבוהועוד.טיפול טווינה מתבצעבאמצעות עיסוי ועבודה אנרגטית עלערוצי האנרגיה, השרירים, הגידים, הרצועות והמפרקים. 

 

 

רפלקסולוגיה     

רפלקסולוגיה הינהשיטת אבחון וטיפול באדם באמצעות  כפות הרגליים והידיים.  ההנחה היא שגופו, אישיותו ונפשו של האדם משתקפים בכפות הרגליים והידיים, מכאן שניתן באמצעותם לאבחן ולטפל. הרפלקסולוגיה קיימת משחר ההיסטוריה ויש עדויות לקיומה במצרים העתיקה, באסיה המזרחית ובאמריקה הדרומית.

 

 

עיסוי שבדי / רפואי

העיסוי השבדי היא שיטת טיפול המבוססת על ראיית האדם כמכלול שלם (גוף ונפש). העיסוי משפיע הן במישור הפיזי והן במישור הנפשי תוך התייחסות לאספקטים שונים של המטופל: אורך חייו, פעילותו הגופנית, מבנה השלד והגוף, מצבו האנרגטי, הפיזי והנפשי.העיסוי משפר את איכות פעולתם של כל איברי הגוף ומערכותיו, מעורר את המערכת העצבית, משפר את הסירקולציה בגוף, משפר את תנועת המפרקים, הגידים, השרירים, מפיג כאבים, מחזק רקמות ומבנים חלשים, משפר מטבוליזם, משחרר מעייפות ומחזק את הגוף באופן כללי.העיסוי מאפשר הורדת רמת סטרס, הרגעה ושקט נפשי. הזרמת האנרגיה בגוף מאפשרת  ותורמת להרגשתו הנפשית הטובה של האדם.


 

 

 
 
 
לתיאום מראש אנא צרו קשר עם הדס ג'וי אלמוג -
052-3903966 ,03-5493587 
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
לוגו אתר נגיש
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד